(function(d){ var f = d.getElementsByTagName('SCRIPT')[0], p = d.createElement('SCRIPT'); p.type = 'text/javascript'; p.setAttribute('data-pin-hover', true); p.async = true; p.src = '//assets.pinterest.com/js/pinit.js'; f.parentNode.insertBefore(p, f); }(document));

14 Mayıs 2012 Pazartesi

Yeni bir şehir, Yeni insanlar.....

Yeni yer yeni insanlar.... İlk başta korkutuyor insanı ama sonra alışıyorsun yaşamaya.. Çocuğun attığı ilk adım gibi hayat,  ilk başta sendeliyorsun, korkuyorsun  acaba başarabilecek miyim ama sonra bir kaç adım daha bir kaç arkadaş daha, birkaç yeni konu, birkaç yeni öğreti ve yeni yeni kurslar derken bakmışsın ki Afyonkarahisar a  alışmış koşuyorsun.  Allah herkese sağlık dolu, mutlu, huzurlu dolu dolu günler versin..


Afyon'da halk eğitim merkezinde İğne oyası kursu ile çini kursuna başladım.Artık bundan sonra yeni öğrendiğim ve beğendiğim bütün işleri sizlerle paylaşacağım.

İlk çini kursundan başlayalım. Resimlerini paylaşan tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Hepsinin ellerine sağlık.


Oyacığımın semazenleri
Adaşımın (Betül) bardak altlıklarıUğur böcekleri, Işıl hocamıza uğur getirirler inşallah
Bunlar da  benim .....


 kelebek tabağıda canım arkadaşım Minenin, alttaki de benim 


Bunlar fırınlanmadan önceki görünüşleriydi. İlerleyen zamanlarda son halleriyle de göstereceğim eminim o zaman daha güzel olacaklardır.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

Hiç yorum yok: