(function(d){ var f = d.getElementsByTagName('SCRIPT')[0], p = d.createElement('SCRIPT'); p.type = 'text/javascript'; p.setAttribute('data-pin-hover', true); p.async = true; p.src = '//assets.pinterest.com/js/pinit.js'; f.parentNode.insertBefore(p, f); }(document));

22 Mayıs 2013 Çarşamba

Sergimiz oldu

Afyonkarahisar il kültür merkezinin açmış olduğu kurslarımızın sergisi bu gün gerçekleşti. Bütün yıl haftanın 5 günü, istikrarlı bir şekilde yılmadan usanmadan kar kış demeden gittiğim giyim kursumuzun sergisi de çok güzel oldu. Bir kez daha anladım ve keşke dedim. Neye mi 17 ve 13 yaşlarında iki güzel kız annesi olunca pişmanlık yaşıyorsunuz. Onların sizin diktiklerinizi giyip, arkadaşlarına gururla "annem dikti" demeleri gerçekten insanın gururunu okşuyor. Dışarıdan birileri ne kadar da güzel dese sevdiklerinizin beğenmeleri kadar güzel şey yok ama zararın neresinden dönersek kardır öyle değil mi ? Dilerim herkes böyle hisseder. 

Hanımlar sakın boş durmayın. Üretelim her daim. bu yıl giyim kursunda yaptıklarımı sergiliyorum. Umarım sizlerde beğenirsiniz. 
İyi seyirler..... :) Burda dergilerinden çalıştım. Bazılarına da model uyguladık. Hatırlayabildiklerimi  yazarım.


2009/08  burda 122 model 


2012 ekim 115 model


2009 mart

Bu elbisede model uyguladık2012 aralık


Bu da kalpli kumaşla kızımın mezuniyet elbisesi sırtında kalp şeklinde dekoltesi var ama onu gösteremedik. Sergi sonunda kızımın üzerinde gösteririm. Bunda da model uyguladık.


2013 şubat özel tasarım 
Kot olan benim diğeri de kızımın elbisesi.1991 temmuz burdasından  
Yaz için kesinlikle tavsiye ederim hem kolay hem çok rahat bir elbise oldu.  

Sağlıkla kalın......

Hiç yorum yok: