(function(d){ var f = d.getElementsByTagName('SCRIPT')[0], p = d.createElement('SCRIPT'); p.type = 'text/javascript'; p.setAttribute('data-pin-hover', true); p.async = true; p.src = '//assets.pinterest.com/js/pinit.js'; f.parentNode.insertBefore(p, f); }(document));

14 Nisan 2013 Pazar

MakyajManya' nın çekilişi var

Arkadaşlar çoook uzun zamandan sonra yine birlikteyiz. 
Yeni tanıştığım blog arkadaşımın çekilişini duyurmak istiyorum. 

Herkese bol şanslar. 

Herkese Merhaba,Bugün sizleri yeni çekilişimle buluşturmak istiyorum! Bu defa 3 kazanan belirlemek istiyorum! Ayrıca 1 inci, 2inci, 3üncü olarak değil, kazandığınız taktirde istediğiniz ürünü kazanmış olacaksınız. Nasıl mı??? Hemen açıklıyorum; çekilişime katılıp tüm şartları yerine getirip yorum  kısmına resimdeki 3 üründen kazanmak istediğiniz 1 tanesinin adını yazacaksınız. Böylece 1inci, 2inci, 3üncü değil herkes istediği ürünün çekilişine katılmış olacak ve böylece istediğiniz ürünü kazanmış olacaksınız!!!Neler varmış bir bakalım...

1. Benefit SugarBomb
2. Clinique Blushwear Cream Stick 02 peachy blush
3. The Balm Shady Lady far paleti.Tüm ürünler çekiliş için özel alınmıştır. Kullanılmış veya denenmiş değillerdir.


Gelelim zorunlu şartlarıma;
1. Blogumu takibe almanız. ( sağ üst tarafta bulunan ''Bu Siteye Katılın'' butonuna tıklayarak.)
2. Eğer blogunuz var ise resimle beraber çekilişimi paylaşmanız.
3. Twitter'imi takibe almanız: MakyajManya
4. Facebook adresimden beni takibe almanız: Makyajmanya
5. Yorum kısmına istediğiniz 3 üründen sadece bir tanesinin adını veya resimdeki numarasını yazmanız ( Benefit istiyorum/The Balm istiyorum veya Clinique allık istiyorum gibi.) ve aynı yorum kısmına mail adresinizi yazmanızı isteyeceğim. (Kazandığınız taktirde size mail gönderebilmek için.)

Not: Bütün çekiliş boyunca sadece 1 kere yorum bırakmanızı rica ediyorum. Birden fazla yorum bırakanlar sadece bir kere listeye yazılacak. Çekilişi kazananları Random.org ile belirleyeceğim. Tüm kargo ücretleri bana ait olacak. Çekiliş sadece Türkiye çapındadır.

Çekilişi iki hafta sürdürmek istiyorum, yani 28 Nisan saat 23.00'da çekilişi sonlandırmış olacağım. Bir sonraki gün kazanan üç kişiyi belirleyip herkes ile paylaşacağım. Kazanan kişilere ekstra mail ile bildireceğim. 3 gün içinde geri dönen olmaz ise yeni bir kazanan belirlemek zorunda kalacağım.

Sevgilerimle :)


Hiç yorum yok: